Pracujesz w branży interaktywnej, reklamowej lub IT?

Chcesz by klienci doceniali Twoją pracę, otrzymywali mierzalne wyniki?

Jeśli tak, dołącz do Grupy Divante.

Wspieramy sprzedaż za pomocą nowoczesnej technologii. Kompleksowo obsługujemy średnie i duże firmy .

Dlaczego u nas nauczysz się więcej niż gdziekolwiek indziej? Codziennie analizujemy wyniki naszych działań. Mierzymy nie tylko ilość „lajków” czy „uników” – mierzymy i optymalizujemy sprzedaż wyrażaną w złotówkach, euro i dolarach. U nas przekonasz się jakie narzędzia marketingowe tak naprawdę działają.

Kompleksowa praca z Klientami pozwala nam dobrze zrozumieć ich biznes, współtworzyć go i dzielić się sukcesem. Jako jedni z niewielu oferujemy klientom pracę w czystym modelu success-fee gdzie całe nasze wynagrodzenie realizowane jest z prowizji od sprzedaży.

W najbliższym czasie kompetencje Grupy Divante rozbudowane zostaną o kolejne ekscytujące rozwiązania. Wzmocnimy nasze kompetencje w obszarze dostarczania wartościowego ruchu o dużym wolumenie oraz udostępnimy klientom kolejne narzędzia wspierające konwersję.

Szukamy inteligentnych, otwartych i samodzielnych pracowników do biura we Wrocławiu.

Obecne wakaty:

  • New Business Developer – 1 osoba
  • Account Manager – 1 osoba
  • Projektant Interakcji ze znajomością eCommerce – 1 osoba
  • Programista PHP – 2 osoby

Zainteresowany?

Podeślij CV oraz list motywacyjny (dlaczego chcesz pracować z nami i jak możesz nam pomóc) na info@divante.pl. W tytule wpisz stanowisko na które aplikujesz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.” Divante Sp. z o.o., Kościuszki 14, 50-038 Wrocław, info@divante.pl, Tel. +48 71 342 2406 , www.divante.pl, NIP: 8951930748, KRS: 0000313348, KRS wydany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego., Kapitał zakładowy 50 000 zł, opłacony w całości.