Z początkiem marca dołączyliśmy do Grupy Outsourcing Experts. Divante stało się 5 spółką w prężnej Grupie OEX. Nasze kompetencje w zakresie eCommerce uzupełnione są teraz o outsourcing sił sprzedaży, call-center, logistykę, archiwizację dokumentów. Wszystko to zapewnia nam bardzo unikalne na rynku kompetencje.

Dlaczego taka fuzja może zmienić coś na rynku? Powstaje podmiot, który może obsłużyć klienta od A do Z.

W jednym z projektów tworzymy dla klienta strategię, projektujemy ofertę sklepu i dostarczamy produkty. Następnie budujemy eCommerce, zapewniamy eMarketing. Kolejny krok to zapewnienie dostaw, logistyka a także obsługa wszystkich kanałów kontaktu z klientem – od call-center do obsługi zwrotów i reklamacji.

Duże marki często mają opory przed wejściem do eCommerce bo wymaga to poukładania wielu procesów a często radykalnych ich zmian. Szczególnie w branży FMCG, mediach, finansach, show-business. Połączona oferta spółek OEX skutkuje oddaniem sklepu w pełen outsourcing, podziałem ryzyka i prostym sposobem na stworzenie kolejnego źródła przychodu.

Inny projekt nad którym pracujemy to oparcie się na znanej marce i dostarczenie kompleksowego sposobu monetyzacji tej marki za pomocą eCommerce. Nie ważne czy marką jest serial telewizyjny, znany artysta, lubiany kurort czy organizacja non-profit – każdy z tych podmiotów ma grupę oddanych wielbicieli. To potencjalni klienci, którzy poprzez zakup produktu, wyrażają swoją identyfikację z wartościami jakie marka niesie.

W czasach gdy coraz trudniej zarabiać na reklamie internetowej, sprzedaż on-line jest rosnącym i pewnym źródłem przychodu. Dotychczas wymagała bardzo dużych nakładów. Siłą kompleksowej oferty jest możliwość zrealizowania takich projektów w modelu success-fee, bez ponoszenia ciężaru tworzenia całej struktury.