Wczoraj uruchomiliśmy ofertę eCommerce end2end.pl. Pozwala ona na kompletne zlecenie realizacji sklepu internetowego. Jeden podmiot zajmie się strategią, marketingiem, technologią, logistyką, obsługą płatności i klientów. Całość można wygodnie rozliczać.

Dotychczas wielu firmom było trudno zbudować eCommerce. Jeśli jesteś producentem lub dużym dystrybutorem, potrafisz wysłać paletę towaru ale nie jedną paczkę. Nie mówiąc już o przyjmowaniu zwrotów czy odpowiadaniu na pytania klientów. Jeśli dołożysz do tego problemy związane z drukiem paragonów, kompletacją drobnych zamówień itd… lista potencjalnych problemów staje się blokadą.

Od teraz wystarczy, że oddasz nam część produktów do naszego magazynu. Resztą zajmiemy się my. Zbudujemy i rozreklamujemy kanał sprzedaży, zoptymalizujemy logistykę, podpiszemy wszystkie niezbędne umowy i rozliczymy się od wygenerowanej sprzedaży.

end2end

Tego rodzaju model realizujemy już dla 3 klientów i 4 projektów. Teraz oficjalnie wprowadzamy go na rynek i zapraszamy do rozmowy.

Więcej informacji o usłudze eCommerce end2end.