Rok 2013 stał się dla nas czasem edukowania rynku. Coraz więcej widać nas na konferencjach, rośnie też ilość warsztatów „Dochodowy sklep”. Dodatkowo wraz z Arturem Kurasińskim uruchomiliśmy kurs „Start w e-commerce” a w drugiej połowie roku będzie miała miejsce premiera książki „Technologie w e-commerce”, która pomoże zrozumieć menedżerom IT wyzwania związane ze startem sklepu internetowego.

Gdzie?

W drugiej połowie roku priorytetem będzie też obecność na trzech uczelniach wyższych we Wrocławiu i w Warszawie w ramach studiów podyplomowych o tematyce handlu internetowego. Wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Uniwersytetami Koźmińskiego i Łazarskiego w Warszawie będziemy uczyć na najwyższym poziomie.

Ponieważ jesteśmy firmą wrocławską największe zaangażowanie wykazujemy na odcinku tutejszego Uniwersytetu Ekonomicznego. Najlepsi wykładowcy uniwersytetu połączą siły z uznanymi praktykami wielu dziedzin. Lista wykładowców robi naprawdę duże wrażenie.

Zajęcia prowadzą…

Zaliczają się do nich m.in.

Przemysław Fedorowicz

Od lat związany z branżą eCommerce oraz IT. W 2012 r. otrzymał wyróżnienie w Konkursie CIO Roku 2012 za projekty internetowe. Pracował jako CIO w takich firmach jak Militaria.pl, Travelplanet.pl SA i Enovatis SA (wakacje.pl, easygo.pl, last-minute.pl). Obecnie CEO w spółce GoTechnologies. Specjalizuje się w budowaniu strategii rozwoju spółek z branży eCommerce, Retail i CC w wykorzystaniu najnowszych technologii, w procesach biznesowych na styku IT/biznes, project managemencie oraz audytach IT Due Dilligence. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, obecnie realizuje program MBA na Franklin University (Wyższa Szkoła Bankowa). Opublikował kilka książek i kilkadziesiąt artykułów o tematyce historyczno-militarnej oraz IT m.in. współautor książki „Technologia w eCommerce” wydanej w 2013 r.

Cezary Kożon

Europe Sales Manager, Fast White Cat SA

Odpowiedzialny jest za strategię sprzedaży na rynku polskim oraz czeskim. Wierzy w smarter commerce. Cezary posiada bogate doświadczenie w tworzeniu modeli i analiz, na podstawie których przeprowadzane są wielomilionowe inwestycje. Pracował w PTK Centertel (Orange) na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Analiz Rynkowych i Informacji Zarządczej. Prognozował sprzedaż sklepu orange.pl. Tworzył analizy potencjału geomarketingowego dla usług Orange mobile. W P4 Sp. z o.o. (Play) odpowiedzialny był m.in. za strategię sprzedaży online oraz bieżącą analizę trendów w sprzedaży internetowej. Odpowiadał za rekomendacje i analizy, które zwiększały sprzedaży internetową w PLAY.

Marcin Engelmann

Właściciel firmy IMAGIN, specjalizującej się w audytach bezpieczeństwa oraz w tworzeniu niezawodnych i skalowalnych systemów informatycznych, przetwarzanych w chmurze. Od ponad 10 lat wspiera firmy w ochronie kluczowych dla nich informacji i w efektywnym wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań IT (cloud computing). Jest certyfikowanym audytorem systemów informatycznych (Certified Information Systems Auditor, CISA), posiada praktyczną wiedzę o analizie i zarządzaniu ryzykiem (Certified in Risk and Information Systems Control, CRISC) oraz doświadczenie w zarządzania projektami zgodnie z metodykami PMBOK oraz PRINCE2.

Tomasz Karwatka

Jest Prezesem Zarządu Divante, firmy kompleksowo wspierającej sprzedaż on-line. Jest autorem książek „eCommerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania”,„Usability w e-Biznesie”. W latach 2004-2008 aktywnie promował pojęcie usability w branży interaktywnej. Stworzył bezpłatny ebook Kurs Usability, współorganizował pierwszy polski World Usability Day i pierwsze polskie imprezy typu barcamp – Grill IT. Z projektami internetowymi związany od 1999 roku. Z sukcesem zrealizował ponad 50 projektów consultingowych, w 2012 szef grupy roboczej e-commerce przy IAB Polska. Absolwent informatyki na Politechnice Wrocławskiej.

Dla kogo?

Ofertę kierujemy do trzech grup:

1.       Zainteresowanych rozpoczęciem kariery w e-commerce.

2.       Właścicieli i kadry zarządzającej sklepami.

3.       Zainteresowanych uruchomieniem sklepu.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie kierunku studiów podyplomowych: http://ecommercemanager.com.pl/

Termin zakończenia rekrutacji to 30.09.2013, w przypadku dużego zainteresowania liczy się kolejność zapisów.

Studia podyplomowe -Menedżer e-commerce-