Od nowego roku akademickiego Krakowska Szkoła Biznesu (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) otwiera dwa nowe kierunki skierowany do branży turystycznej. To kolejna inicjatywa edukacyjna wspierana przez Ideacto oraz Divante po studiach podyplomowych Menadżer eCommerce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

ksb

Cel studiów

Jak piszą twórcy tego kierunku „celem studiów jest przekazanie specjalistycznej wiedzy z zakresu nowoczesnych systemów informacyjnych i komunikacyjnych wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej na rynku turystycznym. (…) Słuchacze nabędą także praktycznych umiejętności związanych m.in. prowadzeniem biznesu turystycznego za pośrednictwem internetu, wspomagania tej działalności współczesnymi formami marketingu, a także wiedzy z zakresu  kształtowania wizerunku pracownika, firmy lub oferowanego produktu.”

Oferta składa się z dwóch kierunków:

Wykładowcy

Do grona prowadzących zajęcia m.in. należą:

Marcin Cichoń (Dyrektor Operacyjny, Ideacto) – E-commerce w turystyce

Aleksandra Klatka (Onet,Groupon) – Technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) w branży turystycznej

Maciej Saganowski (Mobiler.pl) – Elementy budowania serwisów WWW

Rekrutacja

Rekrutacja trwa do 15 września. Więcej o samym kierunku oraz procedurze zapisu można przeczytać na stronie Krakowskiej Szkoły Biznesu.

 

 

Głodny więcej wiedzy od Ideacto? Pobierz naszą Biblię Jakości!

 

biblia_jakosci (1) Biblia Jakości to zbiór checklist – know-how Ideacto w zarządzaniu projektami internetowymi. Stworzone przez nas checklisty odnoszą się do każdego etapu budowania serwisu internetowego. Pobierz już teraz – same dobre praktyki i 100% naszego doświadczenia!