Specjalista Marketingu i PR

Divante kompleksowo wspiera klientów w sprzedaży on-line. Realizujemy projekty w Polsce i Europie dla najciekawszych e-biznesów. Szukamy specjalisty do rozwijanego działu Marketingu i PR.

Miejsce pracy: Wrocław

Forma pracy: Stała umowa lub kontrakt

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby należeć będzie budowanie marki Divante i jej rozpoznawalności w Europie. W szczególności wymaga to tworzenia treści marketingowych (blogi, obsługa social media, raporty), organizowania imprez (w Europie) oraz realizowania kampanii reklamowych (AdWords, ReMarketing, Social Media, Newslettery, Analityka).

Zakres obowiązków:

  • Praca nad marketingiem i PR Divante w europejskim środowisku eCommerce.
  • Prowadzenie bloga, kanałów społecznościowych.
  • Udział w konferencjach w Europie i Polsce.
  • Organizowanie wydarzeń.
  • Zarządzanie stroną WWW.
  • Content Marketing.
  • Analiza i raportowanie marketingowe.
  • Tworzenie kampanii reklamowych.

Szukamy osób posiadających poniższe cechy:

  • Płynny j. angielski, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywność
  • Samodzielność.
  • Znajomość branży IT / eMarketingu / eCommerce / PR.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisko PR / Marketing.
  • Praca z międzynarodowymi klientami / partnerami / współpracownikami.

Co oferujemy:

  1. Pracę na pełen etat w siedzibie Divante we Wrocławiu.
  2. Atrakcyjne modele wynagrodzeń – w tym premia uzależniona od wyników biznesowych.
  3. Dużą samodzielność w działaniu.
  4. Pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.
  5. Bogate portfolio i doskonałe case-studies jako punkt wyjścia.
  6. Programy pro-pracownicze: ubezpieczenie, opieka medyczna, nauka języka, liczne szkolenia wewnętrzne. Więcej o tym jak pracuje się w Divante na Divante Kariera.
  7. Wsparcie w budowie Twojej osobistej marki – udział w konferencjach, czas w pracy na pisanie publikacji i rozwój osobisty.

Jak aplikować?
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz LM (koniecznie napisz dlaczego chcesz do nas dołączyć:) ). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Osoby, z którymi się skontaktujemy otrzymają do realizacji zadanie testowe.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres info@divante.pl – w tytule proszę wpisać: „Specjalista Marketingu i PR”.

Do przekazywanych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Ps. Sprawdź profil Divante Kariera na FB.

Divante Kariera