Zatrudnienie nowego pracownika wiąże się z mniej lub bardziej złożonym procesem rekrutacyjnym. Każda firma dobiera odpowiednie środki i metody pozyskania nowych osób dla siebie. W Divante przyjęliśmy, że jest to dwuetapowy proces. Do naszego zespołu poszukujemy osób chcących połączyć pasję i pracę. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać, to szukamy właśnie Ciebie.

Jak aplikować do Divante?

1. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

2. Następnie wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@divante.pl.

3. Z wybranymi osobami skontaktuje się nasz konsultant HR i poinformuje Cię o dalszym postępowaniu rekrutacyjnym.

Jak przebiega postępowanie rekrutacyjne w Divante?

Rekrutacja w Divante zwykle składa się z dwóch etapów:

1. Konsultacja wewnętrzna

Wybrane na podstawie przesłanego CV osoby proszone są o wykonanie zadania rekrutacyjnego. Na jego wykonanie dajemy Ci od 3 do 5 dni. Wraz z jego rozwiązaniem, prosimy o przesłanie próbki kodu i/lub portfolio, w zależności od stanowiska, na które aplikujesz. Następnie komplet dokumentów trafia do sprawdzenia do naszego konsultanta technicznego.

2. Rozmowa kwalifikacyjna

Po otrzymaniu pozytywnej oceny zostajesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, która jest drugim etapem naszego procesu rekrutacyjnego.

W niektórych przypadkach po rozmowie kwalifikacyjnej następuje jeszcze krótkie spotkanie z Department Managerem lub rozmowa z klientem celem dopasowania do projektu.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

W rozmowie rekrutacyjnej bierze udział zarówno konsultant HR, jak i konsultant techniczny. Spotkanie trwa zazwyczaj ok. godzinę. Przedstawiciel HR rozmawia z Tobą o doświadczeniu zawodowym, planach na przyszłość, a także sprawdza Twoje zdolności językowe (angielski). Konsultant techniczny weryfikuje Twoją wiedzę i umiejętności techniczne. Na koniec zostawiamy czas na pytanie od Ciebie.

Co z feedbackiem?

Niezależnie od tego, jak poszło Ci na rozmowie rekrutacyjnej, staramy się w ciągu dwóch tygodni od rozmowy kwalifikacyjnej poinformować Cię o naszej decyzji. Tej pozytywnej, jak i negatywnej. Ważnym jest dla nas, aby każdy otrzymał informację zwrotną. Bywa, że w przypadku decyzji odmownej zostawiamy otwartą furtkę, gdyż nie wykluczamy, że w przyszłości możemy powrócić do rozmów, gdy znajdzie się dla Ciebie odpowiedni wakat w naszej firmie.

Chciałbyś wiedzieć o nas więcej?

Divante Kariera – FB

EDU.Divante