Prezentacja Piotra z Meet Magento PL 


Prezentacja Michala z Meet Magento PL
 

Git workflow na Meet Magento PL 2015

Meet Magento jest cyklem spotkań odbywających się na całym świecie – również w Polsce. Już czwarty raz w naszym kraju zagości to wydarzenie, które skierowane jest do szerokiego grona odbiorców związanych z tą popularną platformą eCommerce.

W tym roku także będziemy gościć na Meet Magento PL. Mamy także przyjemność oznajmić że w tym roku nasz CTO – Piotr Karwatka będzie tam prelegentem. Czy Wy też nie możecie się doczekać?

Piotr Karwatka – CTO/Co-Founder
MMPL 15 1 PKA

 

 

 

 

 

 

 

Piotr będzie opowiadał o Marketing Technology. Dowiecie się o rozwoju Marketing Tech, jej aplikacji (różne przykłady aplikacji), i o analizie całego procesu.

Oprócz Piotra na Meet Magento będzie także Michał Pakuła. Michał będzie prowadzić warsztaty o „Git workflow i bezpieczne deploye”. Te warsztaty stworzone są dla tych, którzy pracują z Magento na co dzień 
i chcą dowiedzieć się „z pierwszej ręki“ wszystkiego o tworzeniu profesjonalnych modułów. Niestety nie ma już wolnych miejsc na ten warsztaty ale jeżeli interesują Was te tematy to może się zapisać na ‚Waiting List’ i możne będziecie mieli trochę szczęścia!

Jeżeli ciekawią Was takie tematy to serdecznie zapraszamy na Meet Magento za tydzień (19-20 październik)!

Wejdźcie na stronę Meet Magento PL aby zobaczyć cala listę prelegentów i kupić bilety!